DOM WOLNOSTOJĄCY w Szydłowie
Nieruchomość o pow. użytkowa 132,80 m2, powierzchnia działki prawie 1700 m2!!!
Szydłowo - to najlepsza lokalizacja dla osób, które cenią podmiejski styl życia, a zarazem dobrą infrastrukturę gminną i bezpośrednią bliskość miasta Piły.
Nieruchomość znajduje się wśród niskiej, nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej.
Dojazd do nieruchomości asfaltową drogą, ostatni odcinek drogą gruntową.
Dom o powierzchni całkowitej 217,8 m2 położony jest na działce o pow.1686 m2 (własność)
i wybudowany na kanwie projektu pracowni Archon - Dom w Werbenach 5
Uzbrojenie w prąd, gaz, wodociąg, przydomową oczyszczalnię ścieków i media (światłowód Asta).
Instalacje: alarmowa, videodomofon, rolety elektryczne sterowane ręcznie i na pilota (sterowanie strefowe), zamontowany zmiękczacz wody.
Dom ogrzewany jest piecem gazowym (Vaillant) oraz kominkiem.
Ogrzewanie podłogowe - salon oraz łazienka dół i góra, pozostałe pomieszczenia kaloryfery panelowe.
Schody - drewniane, eleganckie stopnice oraz poręcze plus oświetlenie punktowe przy stopniach.
Stolarka okienna (Fakro), drzwiowa (DRE).
Na podłogach parteru gres polerowany, na piętrze podłogi w panelach.
Brama wejściowa, brama garażowa - sterowanie elektryczne.
Tarasy, podjazdy, opaska okalająca dom i dróżki wykonane z kostki brukowej Terrazzo.
Kolejne atuty nieruchomości:
Działka jest w pełni ogrodzona i zagospodarowana oraz została zaaranżowana przez projektanta krajobrazu.
Dom o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń
Na parterze znajduje się jasny i przestronny salon z jadalnią. Z salonu wyjście na duży taras i ogród. Dalej pokój gościnny, łazienka z prysznicem i wc, wiatrołap, hol, kotłownia i garaż. Łączna powierzchnia salonu i jadalni to prawie 35 m2, kuchnia ponad 11 m2 i pokoju 10 m2.
Na piętrze znajdują się 2 pokoje - każdy o powierzchni ponad 12 m2, sypialnia o powierzchni ponad 16 m2. Z każdego pokoju wyjście na balkon. Dodatkowo przestronna i zagospodarowana garderoba, duża łazienka z wanną (ok. 11 m2), pralnia, hol, schody. W pokojach na piętrze doprowadzona instalacja do TV.
Na strychu znajduje się pomieszczenie do przechowywania i pełniące funkcję gospodarczą.
Całość współczesnej aranżacji wnętrz, dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych czynią nieruchomość elegancką, przemyślaną, a zarazem przytulną. Duże okna (w salonie okno przesuwne ponad 2,5 m szerokości) oraz odpowiednie usytuowanie bryły domu względem kierunków świata zapewniają naturalny i zrównoważony dostęp światła słonecznego.
Oświetlenie w domu, jak i na zewnątrz to z kolei dopełnienie zamysłu na tworzenie gry świateł i kameralnego nastroju.
W cenie pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem: płyta indukcyjna Beko, okap, zmywarka Beko, lodówka wolnostojąca Samsung, piekarnik Amica. W salonie zestaw wypoczynkowy, szafka pod RTV, telewizor LG. W przedsionku - zabudowana szafa typu Komandor (ponad 1,7 m szer.). Na piętrze zabudowa garderoby. W pozostałych pokojach większość umeblowania, w tym nowe łóżko sypialniane. Oświetlenie, listwy, karnisze, rolety rzymskie w cenie.
GORĄCO POLECAM